1 / 4
LED Armaturi 220V
1 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.11.2021 20:46

Прилеп / Прилеп

Се продаваат ЛЕД арматури светлечки со ленти(алуминиумска основа) 120cm и 60cm и тоа:
1x Арматура 60cm со 8 ленти - 72W 6400lm 6500K ( 1400ден )
3x Арматури 120cm со 7 ленти од 120cm 126W 11.200lm 6500K ( 2000ден парче )
2x Арматури 120cm со 4 ленти од 120cm 72W 6400lm 6500K ( 1500ден парче )
-----------------------
Цената е наведена погоре. Има и капаци за водоотпорна изведба. Сите се за на 220V директен приклучок, лесна монтажа. Погодни за до 6 метра висина. Нема повеќе количина од горенаведената.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам