1 / 11
LASERSKO CENTRIRANJE NA PREDEN I ZADEN TRAP
По Договор
Денес 14:28

Кичево

AVTOCENTAR TONI ви нуди брзо и прецизно центрирање на вашето возило (преден и заден трап)!!


➡️Центрирање предница
➡️Центрирање заден трап
➡️Исправанање волан
➡️Промена на подвозје
➡️Промена уље и филтри
➡️Прдажба на НОВИ ГУМИ
➡️Промени и балансирање на гуми
➡️Автоперална
➡️Хемиско чистење

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
070253923
Испрати Е-маил до огласувачот