1 / 10
Se prodava iPhone 6s
100 €
Цената е фиксна
11.02.2021 23:37

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 6s

Боја:

Останато

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se ptodava iphone 6s vo odlicba sostojba
100proceti bateri helt
Teleginot e koristen samo 2 meseca
Novv
Ne koristen
Broj sa kotakt
Stefan:075 916 982
Ako ne go doniete na
Nikola: 076 642 064

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Prodavac
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам