1 / 4
Torbica za GPS - GIVI S953B
1.500 МКД
Цената не е фиксна
12.02.2023 23:50

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava torbica za GPS komplet so drzac za motor. Kupeno novo, zgresena dimenzija, navigacijta ne mi ja sobira zatoa go prodavam.

GIVI S953B

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070235635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам