1 / 1
KOMPJUTER
400 €
Цената е фиксна
12.02.2021 04:44

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

AMD Ryzen 3

Тип на хaрд диск:

HDD

8GB RAM hyperX
AMD RYZEN 3 1200 3.1ghz
Graficka gtx 650 2gb
500gb hdd
plocata e kompenzirano so procesorot

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Berat
Потврден огласувач
070233217
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам