1 / 2
J4 plus J4+ zadno kapace / maska
350 МКД
25.07.2021 15:41

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Samsung j4+ novo, boja sina, komplet so samolepliva lenta za lesna aplikacija
cena 350 denari

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитни Фолии, стакла

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
079382807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам