1 / 2
Se prodava Pandora алка/Се продава Пандора алка
12.000 МКД
Цената не е фиксна
29.07.2022 13:39

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova nenosena Pandora belegzija so zatvorac vo forma na srce i tri unikatni rozovi ovalni svetkavi privrzoci . NAJNOVA KOLEKCIJA!
tel za kontakt 076 539 953

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Бразлетни/Белегзии

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076448768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам