1 / 3
FLADIS Корпа/IKEA
1.160 МКД
Со вклучен ДДВ
12.02.2021 17:02

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 603.221.73
Карактеристики на производот:
> Материјал: морска трева, безбоен лак
> Боја: светло кафеава

Димензии на производот:
> Висина: 32 см
> Дијаметар: 25 см
> Мин. висина: 18 см

Димензии на пакетот:
> Должина: 15 см
> Дијаметар: 35 см

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам