1 / 4
DRONA Кутија/организатор/IKEA
500 МКД
12.02.2021 17:16

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 903.992.17
Карактеристики на прозиводот:
> Материјал: 100% полиестер додаток: 100% рециклиран, густ картон
> Боја: беж со точки

Димензии на производот
> Ширина: 33 см
> Длабочина: 38 см
> Висина: 33 см

Димензии на пакетот
> Должина: 70 см
> Ширина: 33 см
> Висина: 1 см

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам