1 / 4
TJENA Кутија со капак/организатор/IKEA
580 МКД
Со вклучен ДДВ
12.02.2021 17:34

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 204.692.99
Карактеристики на производот:
> Материјал: хартија
> Боја: црна

Димензии на производот:
> Должина: 35 см
> Ширина: 32 см
> Висина: 32 см

Димензии на пакетот:
> Должина: 66 см
> Ширина: 50 см
> Висина: 4 см

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам