1 / 8
Семејна куќа погодна и за деловен простор
125.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.09.2022 13:00

Штип / Штип

Број на соби:

8

Квадратура:

390 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

109 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1996

Година на реновирање:

2007

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ќежовица

Се наоѓа на најубава локација во Ново Село, со поглед на река Брегалница. Во близина на Ректоратот и бања Ќежовица.
За информации јавете се на:

077667238

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Miomir
Потврден огласувач
0038977667238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам