1 / 3
Se prodava Scania
4.000 €
28.11.2021 08:12

Радовиш / Радовиш

Scania R420 124L
Euro3,2002god
Dobra sostojba
Moze zamena za kola

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Jovan Staniskov
Потврден огласувач
078286810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам