Gradezen inzener nudi ovlastuvanje A
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.11.2022 10:56

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Машко

Образование:

Магистер

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Gradezen inzener nudi ovlastuvanje A za izvedba, proektiranje, nadzor i revizija na firma za dobivanje na licenca

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
078215575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам