Kriva Palanka plac selo Tlminci
1 €
12.02.2021 23:49

Карпош / Скопје

Квадратура:

1350 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Kriva Palanka plac selo Tlminci 1350m3na 4 km od Kr Palanka vo sama blizina na Kr reka pogodno za ovostarnik voda struja

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

danco
Потврден огласувач
076282460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам