1 / 1
Transport na vozila
100 €
13.07.2021 09:35

Куманово / Куманово

Vrsime transport so prikolka na osteteni vozila,vozila so istecen tehnicki pregled I dr,prikolkata e za edno vozilo do max tezina 1900kg.isto taka prikolkata moze da se iznajmi,od den 25e

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

Dace
Потврден огласувач
071729014
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам