1 / 12
Volkswagen Golf 1.9 TDI 105 ks,2007 god.
70.229.000 €
Денес 09:41

Карпош / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW GOLF 1.9 TDI 105 ks
2007 god.

-Klimatronik
-Radio CD
-Kozen volan
-Aluminski trkala

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industruska zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Astra GTC 1.3 CDTi, 2008 god.

0 €

Mini Cooper 1.6 Dizle,2009 god.

4999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам