1 / 1
Nov laptop dell i7 -6ta gen
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.07.2022 10:07

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam nov laptop dell i7 -6ta gen

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Nenad
Потврден огласувач
079337844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам