1 / 8
Nukleusi / Roevi 🐝 pceli
2.800 МКД
13.02.2021 11:35

Виница / Виница

Нуклеуси на 5 рамки 🐝
Составени од 3 рамки легло , 2 рамки храна(мед + полен) и Млада оплодена Матица.
Сите Матици ги произведувам со Јентеров Апарат.
Подигање: почеток на јуни.
Цена 2800ден.
Контакт: 071 976 292 🌿

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
071976292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам