Се продаваат 4 маси и столчиња
100 €
13.02.2021 11:45

Кавадарци / Кавадарци

Се продаваат 4 маси и столчиња
Димензии 110×60×110
Бр.за контакт 070780906
Цена: 100€ за комплет

Категорија: Останато

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
076651884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам