1 / 4
Mercedes-benz C200
5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.02.2021 12:19

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

За повеќе информации јавете се на бројот 077900958

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gave
Потврден огласувач
077900958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам