1 / 6
Ford Mondeo TDCI
2.000 €
13.02.2021 12:24

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

За повеќе информации јавете се на бројот 077900958

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gave
Потврден огласувач
077900958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам