1 / 5
Zvucnici Dynacord 2x200w
250 €
23.11.2022 10:31

Аеродром / Скопје

Zvucnici dinakord 2 po 200 vati socuvani ispravni, 10 inci bas so metalna horna cena 250 evra

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам