1 / 8
Fiat panda 1.2L
2.850 €
Цената не е фиксна
09.07.2021 08:12

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Panda

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat banda
servo
novi gumi
registrirana do 24.02.2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

orce
Потврден огласувач
070879477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам