Стан во Џон Кенеди
45.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.06.2021 22:27

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

61 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Dzon Kenedi

Станот се наоѓа во улицата Џон Кенеди близу до автобуската станица на 9-ка.
Зградата е тивко со многу добри и образовани комшии.
Станот е 61м2 + балкон и подрум.
Станот е наместен со салон, спална соба и кујна.
Цената е 45000€
(Има простор за договор)

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
071269226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам