1 / 3
Детско kреветче / Detsko krevetce
2.300 МКД
19.05.2022 21:51

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam detsko krevetce zaedno so dusek vo super sostojba, bez nikakva mana.
Telefon za kontakt Mile: 072570109
--------------------------------------------------------------------------
Продавам детско креветче заедно со душек во супер состојба, без никаква мана.
Телефон за контакт Миле: 072570109

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
072570109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам