1 / 11
Професионален и најбрз сервис на мобилни телефони
1 МКД
Цената не е фиксна
31.12.2021 12:46

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

| !!!! НАЈНИСКИ ЦЕНИ , НАЈДОБРА УСЛУГА , ПРОФЕСИОНАЛНИ И БРЗИ !!!! |

- Вршиме секаков вид на сервис за сите мобилни телефони и таблет компјутери.

✓ РАБОТИМЕ И ВО НЕДЕЛА!
✓ Користиме најсовремена опрема за сервис.
✓ Полирање на метални рамки.
✓ Декодирање и на најновите смартфони.
✓ Машинска промена на стакло (со ламинација).
✓ БЕСПЛАТНА Дијагностика!
✓ Сите резервни делови со висок квалитет на лагер во НАШ МАГАЦИН!
✓ ЗАГАРАНТИРАНО ГОТОВ за помалку од 2 РАБОТНИ ДЕНОВИ.
✓ ГАРАНЦИЈА НА ИЗВРШЕН СЕРВИС (Екрани,батерии) !

- ПРОМЕНА НА КОНЕКТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА ПОМАЛКУ ОД 15 МИН.

- Истотака лепиме и заштитни фолии и вршиме продажба на останата мобилна галантерија како футроли,слушалки,полначи и тн.
• Имаме HD, 5D, 9D, 18D, UV, Hydro заштитни фолии.

📵 ЗАМЕНА НА СКРШЕНО СТАКЛО И БАТЕРИЈА
🔌 ЗАМЕНА НА КОНЕКТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ
📶 нема мрежа
📴 не се пали екранот
🎥 камерата не работи
🔕 не ве слушаат/слушате
🔇 нема звук
⌨️ тачот не реагира
🔋 батеријата се троши брзо
🔌 споро (не) се полни батеријата
🔥 грее на полнење
☣️ вирус, кочи на сурфање
💧 потопен во вода
🔣 заборавена лозинка
😐 скршено стакло/екран
🖥️ декодирање , изгубен IMEI , заборавен FRP?!

- Вршиме и Data Recovery на податоци по поволни цени (за уреди кои се неисплатливи за поправка или не сакате да ги поправите).

- Јавете се на 075-751-440 за да се информирате подетално воедно и за условите за користење на нашите услуги.

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Мобили телефони

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам