1 / 2
MOTOR REDUKTOR
1 €
Цената не е фиксна
17.09.2021 11:02

Куманово / Куманово

SE PRODAVAAT DVA MOTORI REDUKTORI
CENA PO DOGOVOR
KONTAKT: 078-277-050 - NOCE

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Перица
Потврден огласувач
077 952 730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам