1 / 9
KUJKA KUJKA
200 €
14.05.2022 21:43

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

55 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Karaorman

Se prodava kujka na ul.Karaorman..informacii na tel..072 259 638 MARA ..cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
075928133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам