1 / 11
RENO SCENIK 1.5DCI 109ks,,ENTERIERAUTO,,🚘
4.950 €
26.02.2021 14:49

Струмица / Струмица

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

NOV UVOZ
PLATENI DAVAČKI DO REGISTR
KAKO NOVO
INFO 🚘🚘🚘070 80 84 84 🚘🚘 078 43 33 55

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

enterierauto
DABILE - STRUMICA
Потврден огласувач
070643494 . 078433366 .. 070808484.. 078433355
Испрати Е-маил до огласувачот