1 / 7
Cane corso
200 €
Цената е фиксна
14.02.2021 18:41

Росоман / Кавадарци

Ostanati se 2tigravi maski 1no crno masko i 4zenki crni.Deneska 14februar se 20dena stari.Gi dobivate na 35dena procisteni 2pati od glisti.od extra roditeli

Категорија: Останато

Се продава од:

Zarko veljkovik
Потврден огласувач
071239919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам