1 / 5
Plac selo Tlminci
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.02.2021 22:31

Карпош / Скопје

Квадратура:

1350 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Plac niva selo Tlminci vednas do Kr reka na 4kmod Kr Palanka 1350m3pogodna za vikendici ovostarnik ribnik nivata ja faka vada non stop ima voda kon 076282460

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

danco
Потврден огласувач
076282460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам