1 / 1
OBD2 URED ZA DIAGNOSTIKA ZA AVTOMOBILI!!!
599 МКД
03.06.2022 13:27

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodava obd2 ured za diagnostika raboti so android telefoni preku Bluetooth sluzi za otkrivanje i brisenje na greski na avtomobili od site brendovi dizel ili benzin pocnuvajki od 98 godina so se so podrska na kompjuter.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Mobil-kom
Потврден огласувач
076797465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам