1 / 1
OneDer V13 - Bluetooth Speaker
650 МКД
15.02.2021 13:43

Чаир / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

🔴OneDer V13 - Bluetooth Speaker

🔹Опис:
✅Bluetooth звучник, Микрофон внатре, функција без раце
✅Ли-ион батерија на полнење; порта за полнење: микро USB;
✅Времетраење: 2-4Н

🔹Përshkrim:
✅Altoparlant Bluetooth, Mikrofon brenda, funksion pa duar
✅Bateri e ringarkueshme Li-ion; porta e karikimit: Mikro USB;
✅Kohëzgjatja: 2-4H
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Звучници INTEX IT-900

1390 МКД

JBL Charge 4

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам