1 / 4
LERSTA Подна ламба/IKEA
1.500 МКД
Со вклучен ДДВ
15.02.2021 14:43

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 001.106.40
Карактеристики на производот
> Материјал: челик, метал

Димензии на производот

> Висина: 131 см
> Основа, дијаметар: 25,5 см
> Светилка, дијаметар: 15,5 см
> Кабел, должина: 200 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
> Должина: 59 см
> Ширина: 26 см
> Висина: 14 см

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам