1 / 4
NOT Подна ламба за читање / бела/IKEA
1.730 МКД
15.02.2021 14:50

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 803.048.75
Карактеристики на производот
> Материјал: челик, пластика
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Височина: 174 cm
> Основа, диаметар: 27 cm
> Абажур, диаметар: 28 cm
> Кабел, должина: 2.0 m

Димензии на пакувањето:
> Должина: 37 cm
> Ширина: 29 cm
> Висина: 13 cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам