1 / 3
Се продава плац за куќа во Долно Оризари Битола
15 €
15.02.2022 09:55

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

878 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац за куќа во Долно Оризари Битола, до плацот има асфалтиран пат, приклучок за вода, струја заведен во имотен лист како катастарска парцела 1185/1. Плацот се наоѓа на одлична локација за изградба на куќа
За подетални информации јавте се на 070409319 Ивица

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ивица
Потврден огласувач
070409319
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам