Професионален масер за ДАМИ
400 €
19.02.2021 17:10

Карпош / Скопје

Млад (27г.) лиценциран масер, со 5 годишно искуство, нуди релакс/спортска/сензуална масажа за ДАМИ, кои заслужиле да уживаат во животот:
Горен дел (грб, врат, раце (глава и лице по желба)
30 мин = 200 ден / 45 мин = 300 ден / 60 мин = 400 ден
Долен дел (стапала, нозе и задник(по желба)
30 мин = 200 ден / 45 мин = 300 ден / 60 мин = 400 ден
*Сензуална масажа (на интимни делови)
30 мин = 300 ден / 45 мин / 400 ден / 60 мин = 500 ден
+Масажа на цело тело (горен + долен дел)
45 мин = 500 ден / 60 мин = 600 ден
Со оваа понуда ви следува гратис сензуална масажа, по желба.
Хигиена и дискреција, целосно загарантирани :)
Може и на мој терен (Карпош) или на ваш, сеедно.
Работно време: Секој ден од 15 дo 23 часот
Пишете: 071492803
Сашо

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Масажни салони

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071492803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам