1 / 5
HRANA ZA KUCINJA PILESKO MELENO MESO
50 МКД
Цената е фиксна
20.06.2022 10:10

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam TAZE ZAMRZNATO Pilesko Meleno Meso za Kucinja BEZ KOSKI.. 50den kilo... Vo eden Paket ima 10kg, vrsam i dostava vo Skopje i okolu Skopje.. Kontakt broj 070213667

Категорија: Продавници, Трговија / Храна опрема за домашни миленици

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070213667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам