1 / 1
Prodavam GOLF 2 1.6dizel
250 €
Цената е фиксна
15.02.2021 17:16

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1990

Гориво:

Дизел

Километри:

50000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

prodavam golf 2 1.6 obicen dizel, kolata nemoze da se odjavi izgubeni se dokumentite.
moze zamena za Jugo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

hristijan
Потврден огласувач
078898484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам