1 / 2
Вградена плотна за готвење / Vgradena plotna za gotvenje
12.000 МКД
14.05.2022 13:10

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam nova ploca za gotvenje Gorenje so 4 godini garancija. Nikogas ne e upotrebuvana.
Telefon za kontakt Mile: 072570109
--------------------------------------------------------------------------
Продавам нова плоча за готвење Gorenje со 4 години гаранција. Никогаш не е употребувана.
Телефон за контакт Миле: 072570109

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
072570109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам