1 / 1
Zica za co2 aparat koj raboti bez gas
500 МКД
03.09.2022 11:14

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Zica za co2 aparatite sto rabotat bez gas
Koturcinjata se od pola kilo
0.6
0.8
0.9
1.0

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
076454508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам