1 / 3
Kawasaki z750 2010g
4.500 €
Цената е фиксна
28.03.2021 22:18

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2010

Модел:

Z750

Километри:

35000


PRODADENNN !!!!!!!
Se prodava ( BEZ ZAMENI ) kawasaki z750 2010g redovno servisiran 2 gazda, izvrsen e servis maslo i filitri so dopolnitelna oprema, BEZ ZAMENI samo KESH 4.500eur fixna...... PRODADEN

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075530211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам