1 / 4
Gliser
2.200 €
10.05.2022 18:44

Кавадарци / Кавадарци

Gliserot e pali teraj vo se so trebe za eden gliser dolzina 3.70 cm sila na motor 50 hp konjce koritoto ne e farbano original e

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Останато

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
071503863
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам