1 / 11
DAINESE TORQUE D1 GORE-TEX_”45”
300 €
07.08.2021 14:42

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

NOVI!!!Broj 45.Vodootporni! DAINESE TORQUE D1 OUT GORE-TEX WATERPROOF

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Чизми

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
070210215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам