1 / 4
Planinarski patiki Salewa Goretex
190 €
Цената е фиксна
24.05.2021 13:10

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

40

Боја:

Црна

Se prodavaat novi,orginalni, nenoseni zenski ultra lesni, komforni i bezbedni planinarski patiki, vodotporni za site sezoni.

So faktura Broj: 40

Cena: 190 EUR

Kontakt: 078 380 860

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
071 371 740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам