1 / 3
La Sportiva Uragano GTX Goretex
190 €
Цената е фиксна
24.05.2021 13:10

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

41

Боја:

Темно зелена

Se prodavaat novi,orginalni,nenoseni ultra lesni, vodootporni i bezbedni patiki za planinsko trchanje za site sezoni, La Sportiva model Uragano GTX Goretex

So faktura broj: 40.5

Cena: 190 EUR

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
071 371 740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам