1 / 1
Accounting vo Amerikanska Transportna kompanija
По Договор
18.07.2022 13:26

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Smetkovodstvo vo Amerikanska kompanija. Ne e potrebno iskustvo. Potrebno e odlicno poznavanje na Angliski jazik, Microsoft Excel i Microsoft Word.Zadolzitelno iskustvo od najmalce 6 meseci. Vaseto CV ispratete go na: igor@gonealinc.com.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078-305-733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам