1 / 5
Golf 5 1.9 TDI
4.500 €
16.02.2021 14:06

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Goal oprema(full oprema)
Klima tronic
Parking sensori
Tempomat
Napraen golem i mal servis pred 20.000 km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Amir
Потврден огласувач
071641414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам