1 / 1
SUDSKI PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI I OBRATNO
250 МКД
21.08.2021 10:48

Скопје Центар / Скопје

Дипломиран професор по англиски јазик и книжевност и овластен судски преведувач од англиски јазик на македонски и обратно обезбедува квалитетно и стручно преведување на документи од различна област. Преведениот документ е заверен со печат на судски преведувач кој гарантира квалитетност и еднаквост на оргиналот.

Вашите преводи испратете ги на:
Е-mail: sudskiprevodivana@gmail.com
Viber&WhatsApp: +389 75 408 468
или јавете се на: 075 408 468
#sudskiprevodangliskijazik #angliskisudskiprevod #angliskijazik #prevododanglisinamakedonski #ovlastensudskipreveduvac

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
075408468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам