1 / 1
Hilka Multimetar Pro do 1000V
1.600 МКД
Цената е фиксна
1.700 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2021 13:11

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Hilka Multimetar Proffesional nov nekoristen, donesen od Anglija. Funkcionalen i vo top sostojba, za Elektricari! Cena 1600.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот